The best movies ever...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

O Benja μιλάει για την Camila, την Maria και για την πρώτη τ

Πήγαινε κάτω

O Benja μιλάει για την Camila, την Maria και για την πρώτη τ Empty O Benja μιλάει για την Camila, την Maria και για την πρώτη τ

Δημοσίευση  Juliana Σαβ Ιαν 05, 2008 1:08 pm

Τα πάντα για την προσωπική ζωή του Benjamin... Εκείνος μιλάει για τα πιο τελευταία νέα του με την Maria, η οποία είναι η αγαπημένη του εδώ και 2 χρόνια. Και επειδή είναι καλός φίλος με την Camilα, θυμήθηκε την πρώτη τους σχέση ... παράξενο αλλά εκείνος περιγράφει και την πρώτη του επιτυχημένη σχέση.

- Πώς πάει η σχέση σου με την Maria?
Όσο πάει και η σχέσεις μας γίνονται όλο και καλύτερες. Τώρα μπορώ να πω πως την αισθάνομαι ολοκληροτικά, και γνωρίζω της αδυναμίες της αλλά και τα δυνατά της σημεία.

- Η τελευταία φορά που είχατε μια διαφωνία?

EEE...Δεν θυμάμαι. Πρέπει να έχει περάσει πολύς καιρός. Μπορώ όμως να πώ πως η μεγαλύτερη διαφωνία μας κράτησε 3 ώρες.

- Έχετε συζητίσει για γάμο?

Είναι νωρίς!!! Αλλά μπορώ να πω πως θα γίνει στο De La Plata, στην Αργεντινή.

- Πώς θα της έκανες πρόταση γάμου?
Τι θα της έλεγα....δεν ξέρω... κάτι της στιγμής. Ενώ για την ατμόσφαιρα θα ήθελα να είναι κοντά στην θάλασσα δίπλα σε μια αναμένη φωτιά.

- Εκείνη είναι μοντέλω, δεν ζηλεύεις?

Και εγώ είμαι ηθοποιός (γελάει), όχι καθόλου δεν ζηλεύω. Τα πάντα είναι μέρος της δουλειάς μας. Εμένα μου τυχαίνει συχνά να φιλήσω μια άλλη ηθοποιό και αυτό δεν κάνει την Maria να ζηλεύει έτσι όπως και εγώ δεν ζηλεύω την ομορφιά και την δουλειά της.


- Θυμάσαι την πρώτη σου αγάπη?

Η Camila ήταν η πρώτη μου κοπέλα και έχω ωραίες αναμνήσεις μαζί της. Τότε είμουν 14 χρονών και μόλις είχαμε κάποιες διαφωνίες αποφασίσαμε να χωρίσουμε. Τώρα είμαστε πολύ καλοί φίλοι.

- Σε ποιά ηλικεία έκανες κάτι παραπάνω με την κοπέλα σου?
Στα 16. Ήταν μια μοναδική εμεπιρία που θα ήθελα να κρατήσω για μένα.

- Ποιο είναι το πιο sexy δώρο που σου έχουν κάνει?

Μια fan μου, μου έστειλε στο σπίτι ένα ζευγάρι κάλτες πολύ sexy. Γέλασα πολύ μόλις τα είδα και μου φάνηκαν πολύ μοναδικά. Τώρα τα φυλάω και δεν έχω τολμίσει να τα φορέσω...θα φαινόμουν πολύ "Sexy".

- Με τόσα κορίτσια τρυγύρω, θα έχεις ανακλύψει την αδυναμία σου?
Το κεφάλι μου, όταν μου πιάνουν τα μαλλιά πέφτω αμέσως σε ύπνο!!
Juliana
Juliana
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 322
Ηλικία : 33
Location : Greece
Registration date : 04/01/2008

https://por-un-vida.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης