The best movies ever...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Benjamin: "Η ΠΕΡΙΟΔΕΙΑ στην Ισπανία θα γίνει οπωσδήποτε

Πήγαινε κάτω

Benjamin: "Η ΠΕΡΙΟΔΕΙΑ στην Ισπανία θα γίνει οπωσδήποτε Empty Benjamin: "Η ΠΕΡΙΟΔΕΙΑ στην Ισπανία θα γίνει οπωσδήποτε

Δημοσίευση  Juliana Σαβ Ιαν 05, 2008 1:07 pm

Πολλές φορές έχουμε ακούσει πως ο Benjamin θα ξεκινήσει μια νέα παραγωγή με την ChrisMorena το 2008. Παρ'όλα αυτά αυτή η πληροφορία προέρχεται από τον ίδιο τον Benja ο οποίος επίσης λεει πως δεν έχει υπογραφεί κάτι το τελικό, αλλά από δω δεν διαψέβδεται πως εκείνος έχει δεθεί πολύ με την Chris.

- Είναι αλήθεια πως οι Erreway δεν θα πάνε στην Ισπανία;
Όχι καθόλου! Για την στιγμή είμαστε στην τελική φάση της κυκλοφορίας του τέταρτου album και δίνουμε κάποια περισσότερη προσοχή σε αυτό το γεγονός. Μετά από αυτό οπωσδήποτε θα πάμε στην Ισπανία.

- Τότε η περιοδεία θα γίνει οπωσδήποτε;
Ναι. Μέσα σε όλα μαζί με τον Felipe και την Camila σχεδιάζουμε πια τραγούδια θα πούμε στις συναυλίες.

- Μπορείς να μας αποκαλύψεις κάτι άλλο για τις συναυλίες;
Θα είναι μια πολύ μεγάλη συναυλία όπου θα συνδυάσουμε τα νέα τραγούδια με τα πιο ςραία από τα παλιά αρχίζοντας από το album "Senales". Εκείνοι που θα παρευρεθούν στην συναυλία πραγματικά θα ευχαριστηθούν.

- Δεν ξέρουμε πολλά για το νέο album...
Δεν μπορώ να σας πω τίποτα. Θα δείτε πως θα είναι μια πολύ μεγάλη έκπληξη από τους Εrreway.

- Ποιός είναι ο ρόλος που σου έχει αρέσει περισσότερο;
Γενικά όλοι, αλλά αν είχα να επιλέξω κάποιον υποχρεωτικά θα επέλεγα αυτόν που είχα στο "AlmaPirata". Είναι ο ρόλος που έπεξα με πολύ ευχαρίστηση, αλλά είναι εκείνος που με κούρασε περισσότερο.

- Αισθάνεσαι ευτυχισμένος με την αγάπη;
Πολύ. Αισθάνομαι πολύ τυχερός που έχω την αρραβωνιαστικιά μου την Maria. Για μένα ο έρωτας καταλαμβάνει το 80% της ζωής μου.
Juliana
Juliana
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 322
Ηλικία : 33
Location : Greece
Registration date : 04/01/2008

https://por-un-vida.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης