The best movies ever...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

"Δεν έχω μάθει να με σταματάνε στον δρόμο"...

Πήγαινε κάτω

"Δεν έχω μάθει να με σταματάνε στον δρόμο"... Empty "Δεν έχω μάθει να με σταματάνε στον δρόμο"...

Δημοσίευση  Juliana Σαβ Ιαν 05, 2008 12:06 pm

Το σίριαλ " Rebelde way" και το συγκρότημα ERREWAY έχουν βοηθήσει στο να γίνει αυτή η Αργεντινή κοπέλα μια διάσημη μέσα και έξω από την χώρα της. Σε αυτήν την συνέντευξη η Camila Bordonaba σου δίνει την ευκαιρία να την γνωρίσεις αλλά αυτή αναφέρεται και στον Σεπτέμβριο, οπότε θα πάει στην Ισπανία μαζί με τους Felipe Colombo και Benjamin Rojas, με τους οποίους θα πραγματοποιήσουν μερικές συναυλίες.

Πώς άρχισες την ηθοποιία;

Εγώ έκανα γυμναστική και χόρευα σε μια σχολή. Μια μέρα ήρθε μια νέα κοπέλα στο γυμναστήριο και είπε πως σπουδάζει στο θέατρο. Εγώ έγινα περίεργη, κι έτσι ζήτησα από την μητέρα μου να με στείλει στη σχολή της φίλης μου. Ένα χρόνο μετά εγώ είχα αρχίσει την ηθοποιία.

Η δημοσιότητα ήρθε πολύ γρήγορα. Πως την έφτασες;

Στην πραγματικότητα δεν έχω μάθει να με γνωρίζουν στον δρόμο και να με σταματάνε. Ακούω το όνομά μου, ξέρω πως μιλάνε για μένα, ενώ εγώ τους γνωρίζω... Όλο αυτό μου φαίνεται παράξενο.

Τι ζητάνε οι fan σου;


Υπάρχουν άνθρωποι που έχουν μάθει να με βλέπουν, υπάρχουν άλλοι που μου ζητάνε αυτόγραφο και φωτογραφία, αλλά υπάρχουν και άλλοι που με αφήνουν άφωνη με την στάση τους. Δεν έχει περάσει καιρός από τότε που κάποιος μου είπε "Ζω για σένα". Αυτό είναι πολύ γλυκό, μου αρέσει, αλλά και με φοβίζει, γιατί είναι κάτι πολύ μεγάλο.

Ποια είναι τα σχέδιά σου τώρα;

Μόλις τελειώσουμε το CD για την περιοδεία μας στην Ισπανία, ο Felipe και εγώ, μαζί με άλλους φίλους, επιθυμούμε να ανοίξουμε ένα μουσείο τέχνης όπου θα το έχουμε ώρες τσίρκου, φωτογραφίες, χορούς κ.α. ... Θα μου άρεσε να σας μετέδιδα λίγο κάτι που ξέρω.

Τι θα σου άρεσε να κάνεις όταν δεν δουλεύεις;


Είμαι πολύ απλή, έτσι θα μου άρεσε να μένω στο σπίτι μου και να δώ μια ταινία, να ακούω μουσική, να διαβάζω... Ή να πάω στο σπίτι των γονιών μου.

Τώρα είσαι ανεξάρτητη;


Ναι, από τα 21 μου χρόνια. Ήταν κάτι που έκανα με σκοπό, από τότε που τα αδέρφια μου φύγανε από το σπίτι. Γιατί πιο πρίν πήγαινα στο πανεπιστήμιο, όπου σπούδαζα για ηθοποιία. Άρχισα να αισθάνομαι πως είμαι κωμική.

Τώρα έχεις τελειώσει τις σππουδές σου;

Όχι, μου μένει ένας χρόνος, αλλά συχνά σκέφτομαι πως το να έχεις ένα δίπλωμα δεν είναι υποχρεωτικό ή καλύτερα απαραίτητο.

Πώς είσαι από αγάπη;

Πολύ καλά, έχω έναν αγαπημένο εδώ και ένα χρόνο, αλλά δεν είναι διάσημος.

Εκείνη άρχισε από το "Chiquititas"... Η Camila ήταν μόνο 11 χρονών όταν μπήκε στην σειρά "Chiquititas". Ήταν εκεί από το 1996 μέχρι το 2001. Ύστερα συνέχισε με το "Rebelde way", τη "Floricienta" και το "Son de Fierro", η τελευταία της δουλειά μέχρι στιγμής για την Αργεντινή τηλεόραση
Juliana
Juliana
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 322
Ηλικία : 33
Location : Greece
Registration date : 04/01/2008

https://por-un-vida.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης