The best movies ever...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Συνέντευξη στο περιοδικό GABO

Πήγαινε κάτω

Συνέντευξη στο περιοδικό GABO Empty Συνέντευξη στο περιοδικό GABO

Δημοσίευση  Juliana Δευ Ιαν 07, 2008 11:14 am

Ποια είναι τα πιο σημαντικά πράγματα για να κατακτήσει κάποιος την Luisana?
Είναι 2ο χρονών και είναι ήδη μία γυναίκα έμπειρη στον έρωτα.Όλα όσα είπε η Luisana στο περιοδικό Gabo ήταν για να δείξει τα μυστικά τα οποία χρησιμοποιηεί για να ξελογιάσει κάποιον.Είναι η πρώτη φορά που δέχεται να κάνει μία τέτοια συνέντευξη για ένα αντρικό παριοδικό.Η Luisana ξέρει να δείχνει καλά αυτό που έχει.Μπορεί να προβάλλεται αρκετά και να δημιουργεί σάλο,χωρίς να χρειάζεται καν να βγάζει τα ρούχα της.Δεν είναι ανόητη ξέρει ότι κάνει τους πάντες να την κοιτούν με σάλος.


Μετά από μερικές ερωτησεις,ομολογεί:
"Με ενθουσιάζει να παίζω το sexy κορίτσι"


Αλλά δεν τελειώνει η Lu εκεί.Έχει ήδη μπει στα 20 της χρόνιας αλλά ακόμα είναι μία έφηβη και γυναίκα μαζί.

"Σαν έφηβη δεν φέρθηκα ποτέ.Αλλά δεν είμαι ούτε μα έφηβη αλλά ούτε γυναίκα.Δεν ξέρω.Σε αυτή την ηλικία είμαι σε αναποφασιστηκότητα."



Παρ'όλου την αναποφασιστηκότητα ξέρει πολύ καλά πως να ξελογιάζει κάποιον και εξηγεί πολύ καθαρά στο περιοδικό Gabo:
"Το κύριο μου όπλο για να ξελογιάσω κάποιον είναι το χιούμορ μου.Αυτός που δεν ανταποκρίνεται στα αστεία μου δεν έχει μέλλον μαζί μου."


Και σε περίπτωσει που υπάρχουν αμφιβολίες συμπληρώνει:
"Εκτός από το να γελάω μου αρέσει επείσης να συζητάω.να κάνω αστεία και πολλά άλλα..."

"...Και μου αρέσει γενικά οι τύποι που δεν ψάχνουν μόνο για σχέσεις αλλά και για φιλία"

Τα έχει με το αγόρι της Juan Monaco περισσότερο από 2 μήνες.Δουλεύει στην τηλεόραση.Μέχρι πριν λίγο έπειζε στο έργο "El Capo" που αναγκάστηκε να τελειώσει λόγω χαμηλής τηλεθέασης.Παίζει και σε θεατρικό έργο(Arlequin,servidor de dos patrones).Στον ελεύθερο της χρόνο εξασκείται στο ξασόφωνο και της αρέσει να πηγαίνει γυμναστήριο.όπως ήδη ανφέραμε την ηλικία της,στα 20 της χρόνιας έχει ήδη παραγματοποιήσει πολλά όνειρα της.Και για να... κλείσουμε,και επειδή η Luisana έχει φίλο είναι χαρούμενη και σκοπεύει να φτάσει πολύ μακριά...
Juliana
Juliana
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 322
Ηλικία : 33
Location : Greece
Registration date : 04/01/2008

https://por-un-vida.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα
» GABO

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης