The best movies ever...
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

"H Luisana ήταν κοπέλα μου, η Camila είναι σαν αδερφή μ

Πήγαινε κάτω

"H Luisana ήταν κοπέλα μου, η Camila είναι σαν αδερφή μ Empty "H Luisana ήταν κοπέλα μου, η Camila είναι σαν αδερφή μ

Δημοσίευση  Juliana Δευ Ιαν 07, 2008 4:44 am

"H Luisana ήταν κοπέλα μου, η Camila είναι σαν αδερφή μ Pronto2

Γεννημένος στο Μεξικό, ο Felipe Colombo (24 ετών) ήρθε το 1998 στην Αργεντινή όπου πρωταγωνίστησε στο "Chiquititas" κι αργότερα σε πολλές σειρές της Cris Morena. Έκανε θέατρο μαζί με τον Nacha Guevara στο "El Graduado" και τώρα πρωταγωνιστεί στο "Son de Fierro", τη νέα σειρά του Pol-ka. "Είναι η πρώτη φορά που κάνω κωμωδία στην τηλεόραση και μ' αρέσει. Μοιράζομαι το καμαρίνι μου μαζί με τον Freddy Villarreal, τον Favio Poska και τον Facundo Espinosa. Μου αρέσει πολύ και ο ρόλος του Lucho", δηλώνει ενθουσιασμένος ο νεαρός ηθοποιός.


Άραγε ο Felipe έχει κοινά με τον χαρακτήρα που ερμηνεύει στη σειρά; "Σίγουρα έχουμε μερικά, αφού εγώ τον υποδύομαι. Κι εγώ αγωνιζόμουν για πολλά πράγματα που ήθελα να κάνω ως έφηβος, αλλά δεν τα κατάφερα επειδή άγγιξα μια άλλη ζωή από μικρός". Η εφηβεία του πιστεύει πως ήταν απολύτως φυσιολογική. "Η δημοσιότητα δεν με ενόχλησε. Ο κόσμος άλλωστε ποτέ δεν σε γνωρίζει ολοκληρωτικά. Αισθάνομαι μια μελαγχολία για κάποια πράγματα που ήθελα να κάνω αλλά στερήθηκα, όπως εκδρομές με το σχολείο στις οποίες δεν μπόρεσα να πάω εξαιτίας της σειράς που έπαιζα στο Μεξικό. Πάντα μου στοίχιζε όταν οι φίλοι μου μιλούσαν για θέματα στα οποία εγώ έμενα απ'έξω. Ήταν όμως από την αρχή δική μου επιλογή". Το να βλέπει τον εαυτό του στην τηλεόραση δεν είναι πάντα ευχάριστο. "Υπάρχουν φορές που δεν μου αρέσει καθόλου, τίποτα, κι άλλες που μ' αρέσει αυτό που κάνω". Οι γονείς του ζουν μόνιμα στο Μεξικό. "Ναι, αλλά αυτό τον καιρό πηγαίνω κι εγώ για τα γυρίσματα του Amor mio". Πώς όμως ο Felipe εγκαταστάθηκε στην Αργεντινή; "Τότε έπαιζα στη μεξικάνικη version του "Chiquititas" και σε μια σειρά εδώ. Ήρθα με την μητέρα μου, αλλά όταν ενηλικιώθηκα αποφασίσαμε οικογενειακώς να επιστρέψει μόνη η μητέρα μου πίσω". Σίγουρα θα ήταν δύσκολο για ένα αγόρι 18 χρονών να ζει μόνος του σε μια χώρα. "Ναι, αλλά με τα γυρίσματα του Rebelde way και τις περιοδείες γνώρισα πολύ κόσμο απ'ότι στην κανονική μου ζωή. Από την άλλη, έδινες μια συναυλία με τους Erreway κι είχες μπροστά σου 3 χιλιάδες άτομα κι όταν γυρνούσες σπίτι δεν είχες κανέναν να το μοιραστείς. Αυτό ήταν ένα πρόβλημα, αλλά πάντα ζητάω να γυρίσω πίσω μιας και μ' αρέσει να είμαι μόνος. Όλο αυτό είχε να κάνει με την οικογένειά μου. Είμασταν ανεξάρτητοι". Τον Αύγουστο οι Erreway έκαναν μια περιοδεία στην Ισπανία χωρίς τη Luisana Lopilato. "Είμαστε τρίο τώρα. Μερικές φορές τα πράγματα επηρεάζονται από τις καταστάσεις άλλων ανθρώπων. Βλέποντας παλιές σκηνές με την Cami, τον Benja και τη Lu νομίζεις ότι αυτό το δέσιμο θα κρατήσει μια ζωή. Τώρα ένας από εμάς τράβηξε το δικό του δρόμο και θα είμαστε τρεις. Είναι μια καινοτομία". Ο Felipe δεν έχει δεσμό. "Όχι, τώρα όχι. Αυτή την περίοδο δεν έχω κοπέλα". Τι γίνεται όμως με τη σχέση του με την Camila Bordonaba; "Αυτό που συμβαίνει είναι ότι η Cami κι εγώ έχουμε μια ιδιαίτερη σχέση. Πήγαμε ακόμη και στο Μεξικό μαζί για διακοπές. Είναι πολύ καλή μου φίλη, σαν αδερφή μου. Μερικές φορές η φιλία ανάμεσα σ'ένα αγόρι και μια κοπέλα παρεξηγείται από τα media χωρίς να βλέπουν την ανάγκη της σχέσης. Η δική μας είναι αδελφότητα: γνωριζόμαστε πολλά χρόνια, έχουμε τον ίδιο τρόπο σκέψης και συμπληρώνει ο ένας τον άλλον. Αλλά δεν είμαστε ζευγάρι. Άλλωστε η Camila έχει αγόρι". Στη γιορτή όμως του "Son de Fierro" ήρθαν αγκαλιασμένοι και έφυγαν μαζί. "Δεν υπάρχουν γιορτές όπου οι άνθρωποι φοβούνται να αγγίξουν ο ένας τον άλλον ή να αγκαλιαστούν. Με την Cami, τη Lu, τον Benja αλλά περισσότερο με την Cami δουλεύαμε πολλά χρόνια μαζί. Υπάρχει εμπιστοσύνη λόγω της μακρόχρονης φιλίας. Όλα συμβαίνουν από αυτή την πλευρά κι όχι εκείνη του ρομαντισμού και του έρωτα. Βασικά η Camila είναι η συνομήλικη αδερφή που δεν είχα ποτέ. Υπάρχουν άνθρωποι με τους οποίους συνδέεσαι χωρίς να χρειάζεται κάποια εξήγηση και τα media μας θέλουν ζευγάρι ακόμα κι αν δεν είναι πάντα έτσι". Επίσης, ο Felipe παραδέχεται για πρώτη φορά τη σχέση του με τη Luisana Lopilato. "Ναι, ήμασταν μαζί δυο χρόνια κατά τη διάρκεια του Rebelde way". Πολλοί πίστευαν ότι η Cris Morena είχε πρόβλημα με τη σχέση τους. "Καταντούσε αστείο. Πολλές φορές είχα ακούσει ότι εξαιτίας του συμβολαίου δεν μπορούσαμε να είμαστε ζευγάρι. Από πότε βάζεις έναν τέτοιο όρο στο συμβόλαιο; Είναι γελοίο. Ποιος μπορεί να σου εγγυειθεί ότι μια τέτοια στιγμή δεν θα μιλήσει στον τύπο για τη σχέση σου. Κανείς δεν μπορεί να προβλέψει κάτι τέτοιο. Η πιθανότητα μιας σχέσης πάντα υπάρχει μεταξύ ενός group από εφήβους ηλικίας 17 ως 22 χρονών". Η σχέση του Felipe με τη Luisana εξελίχθηκε σε ιδιαίτερα σκανδαλώδη κατάσταση. "Ήταν απαίσιο όταν δημοσιεύτηκε ένα video που είχε τραβηχτεί από το καμαρίνι μας. Δε σεβάστηκαν καθόλου την ιδιωτική μας ζωή. Μετά από αυτό επικράτησε μια αναταραχή επειδή ήσουν εκτεθειμένος στις οποιεσδήποτε συνέπειες κι ήμασταν πολύ μικροί για να τα βάλουμε με τα media". Γιατί χώρισε όμως με τη Luisana; "Ήρθε πολύ φυσικά. Ήμασταν πολύ καιρό μαζί και οι δύο αποφασίσαμε να πάμε προς διαφορετικούς δρόμους, αλλά ποτέ δεν υπήρξε τσακωμός. Μόνοι μας χωρίσαμε".
Juliana
Juliana
Admin

Αριθμός μηνυμάτων : 322
Ηλικία : 33
Location : Greece
Registration date : 04/01/2008

https://por-un-vida.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης